Dentysta Stomatolog Olsztyn

Dobry dentysta to osoba, która nie tylko profesjonalnie wyleczy Twoje zęby, ale zrobi to również tak, że zapomnisz o bólu. Dobry dentysta znieczula bowiem nie tylko anestetykiem, ale także kojącym uśmiechem, wspierającym słowem i przyjazną atmosferą.

Jeśli szukasz dobrego stomatologa w Olsztynie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: w naszej klinice znajdziesz tylko takich profesjonalistów, dla których zdrowie i komfort pacjenta to priorytet najwyższej rangi. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u dentysty często bywa trudnym i stresującym przeżyciem, dlatego już od progu dbamy o to, by pacjent poczuł się u nas swobodnie i bezpiecznie. To jednak nie jedyny powód, dla którego pacjenci wybierają właśnie nasze usługi. Posiadamy jeszcze co najmniej 5 atutów:

 

  1. Otaczamy opieką dentystyczną naszych pacjentów od 1994 roku. Przez przeszło ćwierć wieku naszej działalności zyskaliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć każde stomatologiczne wyzwanie.
  2. W naszej olsztyńskiej klinice pracują dentyści specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę: od zabiegów profilaktycznych, przez leczenie ubytków aż po zaawansowane zabiegi z zakresu protetyki, radiologii, implantologii i ortodoncji.
  3. Każdy stomatolog pracujący w naszej klinice w Olsztynie ma do dyspozycji zaawansowaną technologicznie aparaturę. Dzięki niej jest w stanie dokonać błyskawicznej i trafnej diagnozy stanu uzębienia pacjenta, a także bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić jego leczenie.
  4. Nasze gabinety, oprócz świetnego wyposażenia sprzętowego, posiadają również ciepłą i przyjazną aranżację wnętrza. Pastelowe kolory kojąco wpływają na samopoczucie naszych pacjentów, dzięki czemu lepiej znoszą oni zabiegi.
  5. Jesteśmy zdania, że każdy stomatolog powinien leczyć swoich pacjentów tak, jak sam chciałby być leczony. Taka misja przyświeca również dentystom z naszej olsztyńskiej kliniki, którzy w leczenie swoich pacjentów wkładają nie tylko wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale również serce. Stomatologia jest bowiem ich pasją, a zadowoleni pacjenci nadają tej pasji głęboki sens.

 

Chcesz skorzystać ze wsparcia dentystycznego naszych stomatologów? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu: 89 534 34 97 lub odwiedź nas osobiście. Znajdziesz nas w Olsztynie na rogu ulic Mickiewicza i Głowackiego, nieopodal Teatru Lalek.

Dostaniesz się do nas:

  • samochodem (w pobliżu kliniki znajdują się miejsca postojowe),
  • rowerem (przy wejściu znajdują się zamocowania dla rowerów),
  • komunikacją miejską (przy Teatrze Lalek znajduje się przystanek autobusowy linii 110, a od przystanku tramwajowego dzieli nas ok. 3 minut spaceru).

 

Zapraszamy!

Copyright © Eurodental 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: